BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Užupio klasika

Paprastai nusėdu Užupio picerijoje, bet šį kartą ten ir be manęs buvo nusėsta. Nepatingėjau palipti nuo angelo į viršų iki Užupio klasikos. Mažytės, į kišenę panašios kavinukės su vienu staliuku lauke.

Už netingėjimą apdovanojau save šaltibarščiais. Siurprizų čia nelaukiau. Antram sumaniau išsirinkti ką nors lengvesnio. Jokių mėsų ir jokių bulvių. Mozzarellos kepsniukai su šviežių daržovių salotomis atrodė kaip tik.

Bet tik tol, kol jų neatnešė. Išvaizda priminė žuvies pirštelių pusmėnulius. O sudėjus vieną šalia kito – sėdmenis, kuriuos į nelaisvę paėmė celiulitas. Vietoj daržovių salotų gavau tris salotų lapus. Du žalius ir vieną tamsųjį kartėlį. Nors skoniu skųstis negalėčiau, bet labai jau lietuviška žalėsių ir sūrio proporcija. Lipni mozzarella suklijuoja žarnokus ir priklijuoja prie kėdės. Užkąsiu ko nors lengvesnio my a**.

Kalbus ir rūpestingas aptarnavimas iš pradžių kiek užtruko, kol mane pastebėjo lauke. Už tai po to padavėjas nuoširdžiai išgyveno dėl to, kaip maistas įsiteks ant mažo staliuko ir be skrupulų dalinosi savo žiebtuvėliu. Vieta nebloga, bet šitų kepsniukų daugiau nea.

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Rytka:

    Nuotrauka gundomai atrodo :) Visai uzsimaniau situ kepsniuku :)

Rašyti komentarą